O nás

Spokojnosť zákazníka z kvalitne dodaného diela za rozumnú cenu – tento cieľ sme si pred rokmi vytýčili a už roky sa nám darí plniť ho.

Na cenu sa časom zabudne. Na výsledok nikdy!

Kvalita má prednosť pred kvantitou

Nezaujímajú nás zákulisné ťahy, neťaží nás lobbing. Nepotrebujeme kontakty. My len tvrdo a zodpovedne pracujeme. Maličkými krokmi, založenými na skutočnej kvalite odvedenej práce, sme sa vypracovali do pozície, v ktorej sme dnes. A pokračujeme ďalej vo svojej vízii.

Vždy hľadáme riešenia, ako sa to dá. Nebojíme sa nových výziev a v každej chvíli urobíme všetko, čo je v našich silách. A ak dnes niečo nie je – zajtra bude!

  1. Nie cena, ale kvalita a zmysel pre detail sú pre nás prioritou.
  2. Jednáme čestne a tak, aby sme sa nikomu nebáli pozrieť do očí.
  3. Nedá sa nedať sa.

Najväčší a najpodstatnejší dôraz dávame na kvalitu. Neustále zvyšovanie rastu kvality dosahujeme pravidelným zvyšovaním kvalifikácie a schopnosťami našich zamestnancov, ktorí sú v dennodennom kontakte so zákazníkmi.

Naším poslaním je poskytovať originálne riešenia, a tak spoluvytvárať lepšie prostredie pre bývanie a zvyšovanie hodnoty tohto prostredia. Pracujeme s certifikovanými systémami Baumit a Weber Terranova, sme držiteľmi všetkých potrebných licencií pre realizovanie obnovy Vášho bytového domu.