Zateplenie a hydroizolácia striech

Zateplenie a hydroizolácia striech

Ploché strechy sa v súčasnosti stali jedným z východiskových prvkov novodobej architektúry. Mnoho novostavieb rodinných domov sa rodí s plochou strechou, ktorú majitelia čoraz častejšie povyšujú aj na „zelenú.“

Kvalitne realizovaná plochá strecha prináša viacero výhod. Zaberá menšiu výmeru, a tak býva investícia do nej nižšia. Navyše tu vypadávajú komplikované strešné detaily a plášť budovy je možné lepšie utesniť.

Okrem úspory energií a finančných prostriedkov možno plochú strechu využiť na vybudovanie priestrannej terasy alebo záhrady. Aj s týmto vám radi pomôžeme.

Pri hydroizolácii striech najčastejšie používame modifikované asfaltové pásy alebo hydroizolačný systém FATRAFOL. Na zateplenie strešný polystyrén, extrudovaný polystyrén, kamennú vlnu alebo PIR izoláciu.

Naša spoločnosť má za sebou bohaté skúsenosti s hydroizoláciami striech bytových či rodinných domov. O kvalite našej práce hovorí to, že počas celého obdobia sme nemuseli riešiť ani jednu reklamáciu a ani jedna zo zrealizovaných striech nijakým spôsobom majiteľom nespôsobuje vrásky.

Zverte svoju strechu do rúk skutočných profesionálov. Kontaktujte nás!


Pozrieť všetky služby