Výmena rozvodov SV, TUV, plyn, odpad, elektroinštalácia

Výmena rozvodov

Mnohé panelové domy boli postavané v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. Životnosť vtedy použitých materiálov bola asi 30 rokov, a teda je zrejmé, že sú už dávno za hranicou životnosti.

V súčasnosti si veľa spoločenstiev vlastníkov bytov uvedomuje, že pri využití 0% úroku zo Štátneho fondu rozvoja bývania, je veľmi dobrou investíciou kompletná výmena stúpacích a ležatých rozvodov studenej a teplej vody, kanalizácie, prípadne plynu a spoločných elektrických rozvodov.

Prečo nezvýšiť komfort a bezpečnosť bývania, ak sa núkajú výhodné podmienky? Odhlučnená kanalizácia, pitná voda bez čiastočiek hrdze, skutočne teplá voda v dokonale zaizolovanom potrubí, či úsporné LED osvetlenie so snímačmi pohybu – to všetko prispeje k lepšiemu bývaniu, ktoré v konečnom dôsledku šetrí peniaze.

Ako to vychádza časovo, pýtajú sa mnohí s obavami, že zostanú dlhodobejšie bez prístupu k pitnej vode. Výmenu stupačiek realizujeme v priebehu jedného dňa a dokončovacie práce v priebehu nasledujúceho.

Pri výmene stúpacích rozvodov dodržiavame odborné postupy. Pracujeme s normovanými a schválenými ochrannými pomôckami a s certifikovanými materiálmi, ktorých kvalita vám garantuje dlhodobú spokojnosť.

Kontaktujte nás – radi vám zodpovieme na všetky otázky a navrhneme riešenie!


Pozrieť všetky služby