Výroba a montáž okien a dverí

Výroba a montáž okien a dverí

Naša spoločnosť má za sebou roky práce v oblasti dodania a montáže výplňových konštrukcií. Za tieto roky sme poznali, že tak, ako každý zákazník je iný, aj každé okno je iné a už dávno neplatí, že na detailoch nezáleží. Dnes nestačí, že okno prepúšťa svetlo. V súčasnej dobe musí s domom kooperovať pri šetrení energií.

Zabezpečíme všetky služby komplexne (zameranie, dodávku a odbornú montáž okien a príslušenstva).  Ani najkvalitnejšie okno nebude spĺňať svoju funkciu, keď bude neodborne osadené.

Kvalitná montáž okien začína maximálne presným zameraním stavebného otvoru spolu so zistením tvaru nadpražia, ostenia, parapetu. Následná výroba okien podľa požiadaviek zákazníka, ktorému radi pomôžeme zorientovať sa v požadovaných vlastnostiach, trvá niekoľko dní až týždňov.

Montáž okien realizujeme buď štandardným spôsobom – kotviacimi prvkami na PUR penu, alebo montážnymi páskami – exteriérovými a interiérovými, resp. komprimovanými páskami.

V našej ponuke nájdete:

Plastové aj hliníkové okná a dvere

Eurookná

Vchodové dvere do bytových domov s elektrickým vrátnikom, s čipovým otváraním, so zabudovaním poštových schránok, s vhodmi na reklamné letáky…

Zdvižno-posuvné dvere na terasy, na predelenie izieb

V našom portfóliu sa nachádzajú aj doplnkové prvky, vďaka ktorým sa vaše bývanie stane komfortnejším alebo bezpečnejším:

siete proti hmyzu

vnútorné žalúzie

vonkajšie rolety a žalúzie

skyrté pánty na moderných oknách

dizajnové parapetné dosky

uzamykateľné okenné kľučky

balkónové madielka a veľa iného

Chcete sa na svet dívať z nového okna? Kontaktujte nás a my sa o všetko postaráme!


Pozrieť všetky služby